Bartek Jędrzejak – tutaj odzyskuję energię

Bartek Jędrzejak - prezenter, dziennikarz TVN. Na stałe współtworzy jeden z najpopularniejszym programów „Dzień dobry TVN”. Współpracuje z TVN 24 i TVN Meteo.

 

Pochodzi z Zielonej Góry. Ukończył I LO (podobnie jak inni Ambasadorzy Województwa Lubuskiego: Urszula Dudziak i Tomasz Lis). Przez 12 lat tańczył w Lubuskim Zespole Pieśni i Tańca. Pierwsze telewizyjne kroki także stawiał w Zielonej Górze.

 

- Zachęcam do przyjazdu do Zielonej Góry i na Ziemię Lubuską. Ja tu przyjeżdżam. Tu odpoczywam, ładuję akumulatory i odzyskuję energię – mówi Bartek Jędrzejak.

 

Studia skończył na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez lata pracował  w TVP, współtworzył takie programy jak Wiadomości, Panorama, Teleexpress, Teleskop czy Kurier. Prowadzi także wiele imprez.

 

W TVN pokazuje, że prezentowanie pogody to nie tylko studio i elektroniczna mapa, ale też wszystko, co nas otacza. Każdego roku przemierza tysiące kilometrów, odwiedza setki miejsc i poznaje dziesiątki ludzi. Wszystko po to żeby o poranku swoją autorską prognozą pogody dać widzom maksimum dobrej energii. Wielokrotnie zapowiadał pogodę z województwa lubuskiego, przy każdej okazji podkreśla skąd pochodzi.

 

Autor licznych reportaży, felietonów i cykli telewizyjnych. Profesjonalista w każdym calu. Wykłada w Studium Dziennikarstwa Radiowego, Telewizyjnego i Realizacji Dźwięku.

 

Bartek Jędrzejak na konferencji prasowej województwa lubuskiego podczas Przystanku Woodstock