Logo: Wrota lubuskie

Kalendarz wydarzeńKonkursy

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE „LUBUSKI LIDER E-USŁUG”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału
w konkursie „Lubuski Lider e-Usług 2015 r”.
Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie lokalnych podmiotów, które podejmują aktywne
i skuteczne działanie na rzecz rozwoju e-Usług oraz zapobiegają wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubuskim.
 
czytaj dalej

XVII Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida oraz Stowarzyszenie Miłośników Działań Kulturalnych DEBIUT ogłaszają XVII Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny. W tym roku temat konkursu brzmi „W delegacji/Business trip".
czytaj dalej

„Być Blisko – zwykli - Niezwykli ludzie”

18 maja ruszył kolejny konkurs „Być Blisko – zwykli -  Niezwykli ludzie”, ogłoszony przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, realizowany wspólnie z Partnerem Telewizją Polską SA, Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp.
czytaj dalej

KOD LUBUSZAN – POZNAJ INWESTYCJE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO! - konkurs

Fundusze unijne w widoczny sposób zmieniły oblicze regionu  lubuskiego. Dzięki unijnym dotacjom w Lubuskiem powstało wiele inwestycji, które wpłynęły na zwiększenie konkurencyjności województwa i sprawiły, że Lubuszanie mogą realizować swoje pasje. Jeśli i ty widzisz zmiany w otaczającym cię środowisku weź udział w konkursie KOD LUBUSZAN – POZNAJ INWESTYCJE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO!
 
 
 
 
 
czytaj dalej

Quest Europe 2015!

Drodzy twórcy! Zapraszamy do nadsyłania filmów do konkursu XI MFKA Quest Europe 2015. 
czytaj dalej

Konkurs fotograficzny Wiosenne Lubuskie

Załóż konto na portalu "Wrota Lubuskie" i weź udział w konkursie. Celem konkursu jest stworzenie zbioru unikatowych zdjęć przyrody regionu lubuskiego.
czytaj dalej

Solanin wzywa po raz Siódmy - selekcja filmów na 7. Solanin Fil Festiwal 2015 rozpoczęta

Już kolejny raz liczymy na Wasze wsparcie w offowej misji Solanina i mocne DOSOLENIE W KINIE! Elektroniczna forma zgłaszania filmów została przeprowadzona bardzo sprawnie i dzięki Wam cały czas ją udoskonalamy. W tym roku dzięki założeniu własnego konta będziecie mogli edytować zgłoszenie filmu oraz otrzymywać informacje o postępach w ocenianiu filmu. 
 
czytaj dalej

III edycja konkursu "Lubuski Lider e-Administracji"

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnej III edycji konkursu „Lubuski Lider e-Administracji 2014 r”. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promowanie samorządów lokalnych, które podejmują aktywne i skuteczne działania na rzecz rozwoju e-Administracji oraz zapobiegania wykluczeniu cyfrowemu województwa lubuskiego.
czytaj dalej

Lubuski Wynalazca - konkurs

Zostań wielkim wynalazcą, stwórz własny prototyp, wygraj wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik!
czytaj dalej

60. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - etap gminny - KROSNO ODRZAŃSKIE

„…konkursy recytatorskie stały się dla ich uczestników impulsem, aby mówić o Polsce i sprawach narodu, a także o metafizycznych nastrojach człowieka, o prawdach odwiecznych, o świecie minionym i nam współczesnym. Mówili językiem największych: od Kochanowskiego po Różewicza, także słowami Homera, Pascala, Heinego, Eliota, Camusa, a poprzez ich utwory wypowiadali siebie, swoje credo, niekiedy swój etos życiowy.
czytaj dalej
1 2 3